+38 (04744) 3-07-32
Меню

Вступна кампанія

       Вступна кампанія 2017 року розпочинається 30 червня та триватиме до 17  серпня.
Вступники, які вступатимуть до Уманського НУС для здобуття ступеня «Бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти на денну та заочну форми навчання, зараховуються бали  сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури (перший предмет), другий предмет за вибором університету: математика, історія України або біологія; третій предмет - предмет, з якого проводиться ЗНО (передбачено право вступника на вибір з двох предметів запропонованих університетом). Заяви для вступу подаватимуть   лише в електронній формі, на допомогу вступникам  з 29 червня у приймальній комісії Уманського НУС працюватиме консультаційний центр із питань електронного вступу. Загалом, вступники матимуть можливість подати девять заяв на чотири спеціальності, де передбачено прийом за державні кошти.
 Подання заяв в електронній формі на спеціальності, на яких не передбачається прийом за державні кошти, обмежуватися не буде
Вступники,  які мають  право на особливі умови зарахування подають  заяви тільки в паперовій формі
  У 2017 році зберігається система пріоритетності заяв абітурієнта. Зокрема, під час подання заяв про участь у конкурсному відборі  вступник зазначатиме пріоритетність кожної заяви відносно інших поданих ним заяв.
 Уманський НУС прийматиме від абітурієнтів сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий  у 2016  та 2017 роках.

Останні новини

Всі новини