+38 (04744) 3-07-32
Меню
Остання редакція: 10 липня 2017

Подання електронної заяви

Заяву в електронній формі подають вступники, які бажають взяти участь у конкурсному відборі та не мають підстав для особливих умов участі у конкурсі і зарахування, визначених Умовами прийому та правилами прийому до вищого навчального закладу. Прізвище, ім'я, по батькові вступника у документі про освіту повинні збігатись з прізвищем, іменем, по батькові вступника в документі, що посвідчує особу, а для вступників на основі повної загальної середньої освіти - також у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання.
Для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті за електронною адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua.

Під час реєстрації вступник зазначає такі дані:

  • адресу електронної пошти, до якої має доступ;
  • серію та номер документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ;
  • номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
  • серію та номер документа, що посвідчує особу, та коли й ким він виданий.

Подані вступником дані, перевіряються в Єдиній базі.
Доступ до особистого електронного кабінету вступник отримує після введення свого логіна та пароля на інтернет-сайті за електронною адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua.
В особистому електронному кабінеті вступник вносить до Єдиної бази такі дані про себе:

  • стать;
  •  місце проживання;
  • номери телефонів (домашній та/або мобільний) із зазначенням телефонних кодів;
  • середній бал додатка до атестата про повну загальну середню освіту.
  • обирає вищий навчальний заклад і напрям (спеціальність).

 Подана вступником електронна заява відразу відображається у розділі Єдиної бази, до якого має доступ  навчальний заклад, обраний вступником. У момент подання електронна заява отримує статус "Зареєстровано в Єдиній базі".
Подана електронна заява може бути скасована вступником в особистому електронному кабінеті до моменту отримання статусу "Зареєстровано у вищому навчальному закладі" або "Потребує уточнення вступником". При цьому електронній заяві встановлюється статус "Скасовано вступником (або вищим навчальним закладом)".

Подати заяву в електронній формі до Уманського НУС можна за посиланням  http://ez.osvitavsim.org.ua/registration.php

Останні новини

Всі новини