+38 (04744) 3-07-32
Остання редакція: 13 січня 2016

Факультет лісового і садово-паркового господарства

Краса врятує світ, і саме у вас є можливість подарувати світу цю красу! Якщо Ви бажаєте у майбутньому мати престижну роботу та високий рівень доходів і робити прекрасним світ навколо себе, обирайте факультет лісового і садово-паркового господарства.

Телефони для довідок: (04744) 3 44 39

e-mail: faculty.landscape@udau.edu.ua, lisove_sad@ukr.net

На факультеті лісового і садово-паркового господарства, який акредитований за найвищим IV рівнем, здійснюється підготовка фахівців, які користуються попитом на ринку праці, за спеціальностями:

1. Лісове-господарство;
  2. Садово-паркове господарство;
  3. Геодезія та землеустрій.

Склад факультету – кафедри лісового господарства, садово-паркового господарства, фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін.

Високий рівень фахової підготовки забезпечують 46 викладачів, з яких 3 доктори с.-г. наук, професори, 20 кандидатів с.-г. наук, в т.ч. 17 доцентів.

Важливим напрямом діяльності факультету є проведення фундаментальних наукових досліджень, розробка нових технологій та впровадження їх у навчальний процес і виробництво. Базою для наукової роботи співробітників, аспірантів і студентів є лісові угіддя, паркові зони і дослідні сади університету.

Студенти факультету після III курсу мають можливість пройти закордонне стажування в Австралії, Великобританії, Данії, Німеччині, Польщі, США, Фінляндії, Франції та Швейцарії, де покращують особисті знання з іноземної мови, ознайомлюються з передовими технологіями, що відповідають обраній спеціальності. За кордон відряджають студентів згідно з укладеними і затвердженими міжурядовими програмами, договорами на рівні міністерства, індивідуальними договорами.

У вільний від навчання час студенти факультету лісового і садово-паркового господарства займаються в спортивних секціях та різних відділеннях Центру культури і виховання.