+38 (04744) 3-07-32
Остання редакція: 13 січня 2016

Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин

Якщо ви хочете отримати не тільки знання, але й престижну і затребувану професію – обирайте факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин, який є загальновизнаним лідером підготовки фахівців для всіх регіонів України.

Телефони для довідок: (04744) 3 40 77, 3 07 32, (098) 218 15 33

e-mail: faculty.horticulture@udau.edu.ua, plodo@mail.ru

Найстаріший факультет університету – плодоовочівництва, екології та захисту рослин – створений у Головному училищі садівництва в 1844 році. Серед випускників факультету – відомі вчені та виробничники, державні діячі й парламентарі, заслужені працівники сільського господарства.

Факультет здійснює підготовку фахівців за спеціальностями:

1. Екологія;
  2. Захист і карантин рослин;
  3. Садівництва та виноградарство;
  4. Технології захисту навколишнього середовища.

Факультет об’єднує 5 кафедр: плодівництва і виноградарства, овочівництва, біології, захисту і карантину рослин, екології та безпеки життєдіяльності.

На факультеті навчаються студенти з різних регіонів України. Висока якість підготовки студентів передбачає гармонійне поєднання новітніх технологій навчання із впровадженням результатів наукових досліджень у навчальний процес.

Навчання здійснюється за новими навчальними програмами, на сучасній матеріальній базі, з відповідним технічним обладнанням. Закладені різних конструкцій плодові насадження, колекційні ділянки овочевих, лікарських і рідкісних декоративних рослин, споруди закритого ґрунту. Створені наукові лабораторії з розсадництва, плодівництва, овочівництва закритого ґрунту, грибівництва, агроекології. Навчальною базою також є філії кафедр на виробництві та природоохоронних установах.

Факультет підтримує зв’язки із зарубіжними навчальними закладами: Познанською, Варшавською, Люблінською рільничими академіями. Невід’ємною складовою підготовки фахівців є практика студентів за кордоном у спеціалізованих фермерських господарствах Німеччини, Франції, Польщі, Данії, Фінляндії.

Кращі студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин отримують іменні стипендії, нагороджуються грошовими преміями, екскурсійними поїздками до історичних місць України.