Остання редакція: 06 квітня 2017

Акція «Посади дерево» продовжується

Триває щорічна співпраця Уманського національного університету садівництва з загальноосвітніми школами міста Умані та району, висадження зелених насаджень на ділянках, які стануть прикрасою території.

За підтримки керівництва Уманського НУС 5 квітня 2017 року було продовжено закладення яблуневого саду у ЗОШ № 3 та у ЗОШ № 4 м. Умань.

Уманський національний університет садівництва славиться якісною продукцією, вирощеною та виведеною  у дослідних садах та ділянках навчального закладу.

Яблуня — найпопулярніша та широко розповсюджена зерняткова плодова культура помірного клімату. Яблуню високо цінували наші пращури, через тисячоліття до нас дійшли міфи і легенди про дерево та його плоди.

Висаджені в гарному дружньому настрої молоді саджанці згодом даруватимуть людям свої смачні соковиті плоди та стануть гарним внеском для озеленення навколишньої території шкіл.

фахівець підготовчого відділення,

Альона Загребельна