Остання редакція: 04 вересня 2017

День знань у ЗОШ №9

1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка!

Протягом багатьох років, завдяки плідній співпраці Уманського національного університету садівництва та ЗОШ № 9, маємо можливість відчувати ці зворушливі хвилювання та приємну нагоду привітати учнів, учителів, батьків та гостей з початком нового навчального року.

У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

1 вересня – це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.

Діана Соковніна, доцент кафедри маркетингу.