Остання редакція: 20 березня 2024

НМТ-2024: тимчасові екзаменаційні центри за кордоном

Шановні вступники!

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено Перелік закордонних населених пунктів, на території яких буде створено тимчасові екзаменаційні центри для проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

Під час основного періоду реєстрації, який розпочнеться з 14 березня й триватиме до 11 квітня включно, вступники, які планують проходити тестування за кордоном, матимуть змогу вибрати з наданого переліку найзручніший для доїзду населений пункт.

Наголошуємо, що за кордоном існують обмеження щодо кількості учасників, які можуть проходити оцінювання. Тому в разі вичерпання доступних місць у певному населеному пункті певної країни він стане недоступним для вибору.

Радимо вступникам в найкоротші терміни вибрати із запропонованого переліку найближче місто. Якщо згодом з’явиться більш зручна локація, ви зможете до 15 квітня 2024 року включно змінити реєстраційні дані й вибрати населений пункт, що розташований ближче до вашого місцеперебування на час проведення НМТ.

Детальну інформацію про реєстрацію на НМТ можна знайти на сайті УЦОЯО: https://testportal.gov.ua/nmt-za-kordonom/

Не пропустіть шанс зареєструватися на НМТ та вступити до омріяного університету!