Остання редакція: 30 травня 2017

Привітання випускників Уманського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 7-колегіум» зі святом останнього дзвоника

Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва привітати випускників Уманський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 7-колегіум» зі святом останнього дзвоника.

На урочистій лінійці з привітальним словом виступила кандидат економічних наук, доцент Раїса Кожухівська, яка побажала випускникам, щоб їх шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. А головне – реалізувати власні здібності, таланти, побудувати власну успішну долю, бути гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

Особливі слова вдячності педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи