Остання редакція: 29 вересня 2017

«Ярмарка вакансій» в університеті

«Ярмарка вакансій»  в університеті

Вже стало доброю традицією проведення в Уманському Національному Університеті садівництва «Ярмарки вакансій».

28 вересня 2017 року до університету завітали компанія  «KERNEL»,  яку представляли  керівник відділу персону Корнілевська Ольга, головний агроном  Захарченко Петро та головний інженер Поповський Валерій, а також компанія «BASF» на чолі з керівником групи з регіонального маркетингу Рибкіним Денисом та  спеціалістом з персоналу Нікуліною Наталією. Щорічно вище зазначені компанії відвідують наш університет з метою запросити до співпраці перспективних студентів та випускників, що мріють отримати цікаву та високооплачувану роботу і сформувати себе першокласними, високооплачуваними фахівцями аграрного виробництва.

Представники презентували свої компаній з визначенням їх  основних напрямів діяльності, структури, виробничих потужностей та перспектив розвитку. Студенти отримали інформацію про існуючі ваканcії  і вимоги, яким повинні відповідати кандидати, що планують розпочати свою кар’єру. Також були представлені  програми оплачуваного стажування і можливість проходження виробничої практики на підприємствах, з метою освоєння новітніх технологій, здобуття практичних навичок та закріплення теоретичних знань за спеціальністю.  Під час зустрічі зацікавлені студенти мали змогу заповнити анкети для проходження стажування і працевлаштування в компаніях.

Олена Задорожна,

фахівець підготовчого відділення