+38 (04744) 3-07-32
Меню
Остання редакція: 14 червня 2018

Факультет економіки і підприємництва

Факультет економіки і підприємництва – це престижні спеціальності, високий рівень підготовки, широкі перспективи професійного зростання. Наші випускники можуть працювати в різних галузях економіки і сферах бізнесу, адже обмежень для високих професіоналів немає.

 Телефони для довідок: (04744) 3 14 03

e-mail: faculty.economics@udau.edu.ua, econodekanat@rambler.ru

Підготовку спеціалістів економічного профілю було розпочато в Уманському сільськогосподарському інституті у 1976 році зі створенням економічного факультету. А нові економічні умови незалежної України, перехід до ринкової економіки, необхідність підготовки спеціалістів, здатних вільно орієнтуватися в лабіринтах підприємницької діяльності, долати всі економічні перешкоди сприяли подальшій трансформації економічного факультету та створенню в 1999 році на його основі факультету економіки і підприємництва.

Факультет здійснює підготовку фахівців за спеціальностями:

  • Фінанси, банківська справа та страхування;
  • Облік і оподаткування;
  • Маркетинг;
  • Економіка;
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
  • Комп'ютерні науки.

До його складу входить 6 кафедр: обліку і аудиту, фінансів і кредиту, економіки, маркетингу, економічної теорії, економічної кібернетики та інформаційних систем.

На факультеті працює більше 100 викладачів, з яких понад 75% мають наукові ступені та вчені звання.

На кожній кафедрі працюють наукові студентські гуртки, проводяться наукові студентські конференції та олімпіади. Щорічно студенти факультету стають призерами всеукраїнських олімпіад. Доброю традицією стало проведення на факультеті міжнародних науково-практичних конференцій з актуальних питань соціально-економічного розвитку країни, у яких беруть участь провідні науковці не лише України, а й США, Польщі, Білорусі та інших країн світу.

Щороку студенти факультету проходять стажування за кордоном, під час якого вивчають досвід господарювання фермерських господарств, підприємств переробної промисловості, організації агробізнесу тощо. Такі зв’язки налагоджені з Великою Британією, Німеччиною, Швейцарією, Польщею, Данією та іншими країнами.

Факультет економіки і підприємництва пишається своїми випускниками, які успішно працюють керівниками агропромислових підприємств, комерційними директорами, бухгалтерами, економістами, спеціалістами в органах податкової інспекції та фінансово-кредитних установах.

Останні новини

Всі новини