+38 (04744) 3-07-32
Меню
Остання редакція: 14 червня 2018

Факультет менеджменту

Ви завжди були лідером, Вас із зацікавленням слухають у будь-якому товаристві, а в складних ситуаціях готові взяти ініціативу в свої руки і не боїтесь діяти самостійно? Можливо, з Вас вийде гарний управлінець, а тому обирайте факультет менеджменту.

Телефони для довідок: (04744) 3 24 45

e-mail: faculty.management@udau.edu.ua, mdekanat@i.ua

Інтеграція України до Європейського співтовариства загострює проблему підготовки фахівців, які здатні використовувати нові форми і методи управлінської діяльності, працювати на засадах підприємництва, перемагати у конкурентній боротьбі, бути налаштованими на успіх. Підготовку саме таких фахівців здійснює факультет менеджменту вже протягом 39 років за такими спеціальностями:

  1. Менеджмент;
  2. Публічне управління та адміністрування;
  3. Готельно-ресторанна справа;
  4. Туризм.

Склад факультету – це 4 кафедри: менеджменту організацій,  менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, української та іноземних мов, соціально-гуманітарних та правових дисциплін.

Навчальний процес на факультеті організовано за кредитно-трансферною системою, впроваджено нові навчальні плани і програми підготовки фахівців, широко використовуються сучасні інтерактивні методи навчання, проводяться ділові ігри, моделюються виробничі ситуації. Це дозволяє студентам одержати ґрунтовну підготовку з соціально-гуманітарних і технологічних дисциплін, здобути фахові знання з менеджменту, економіки, маркетингу, бухгалтерського обліку, організації і планування виробництва та правового забезпечення господарської діяльності. Велика увага приділяється і поглибленому вивченню інформаційних технологій та іноземних мов.

Майбутня успішна діяльність випускників забезпечується і оптимальним поєднанням теоретичної та практичної підготовки студентів, які мають можливість пройти практику в передових підприємствах АПК України та сучасних закладах сфери обслуговування, а також взяти участь у програмах закордонного стажування у країнах з розвиненою економікою, таких як Великобританія, Шотландія, США, Франція, Німеччина, Фінляндія, Польща.

Гордістю факультету є випускники, які стали керівниками та ТОП-менеджерами вітчизняних та міжнародних компаній, очолюють відділення банків, страхових компаній, консалтингових агенцій, працюють в органах державної влади та місцевого самоврядування. Вагомими є здобутки випускників факультету і на науковій ниві, серед них – академіки, професори, доктори та кандидати наук.

Тож гостинно запрошуємо вас до нашої дружної родини, адже навчання на факультеті менеджменту – це дорога до успіху і шанс для кар’єрного росту. 

Останні новини

Всі новини