+38 (04744) 3-07-32
Меню
Остання редакція: 14 червня 2018

Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин

Якщо ви хочете отримати не тільки знання, але й престижну і затребувану професію – обирайте факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин, який є загальновизнаним лідером підготовки фахівців для всіх регіонів України.

Телефони для довідок: (04744) 3 40 77, 3 07 32, (098) 218 15 33

e-mail: faculty.horticulture@udau.edu.ua, plodo@mail.ru

 

Найстаріший факультет університету – плодоовочівництва, екології та захисту рослин – створений у Головному училищі садівництва в 1844 році. Серед випускників факультету – відомі вчені та виробничники, державні діячі й парламентарі, заслужені працівники сільського господарства.

Факультет здійснює підготовку фахівців за спеціальностями:

  1. Екологія;
  2. Захист і карантин рослин;
  3. Садівництва та виноградарство;
  4. Технології захисту навколишнього середовища;
  5. Біологія;
  6. Науки про Землю.

Факультет об’єднує 5 кафедр: плодівництва і виноградарства, овочівництва, біології, захисту і карантину рослин, екології та безпеки життєдіяльності.

На факультеті навчаються студенти з різних регіонів України. Висока якість підготовки студентів передбачає гармонійне поєднання новітніх технологій навчання із впровадженням результатів наукових досліджень у навчальний процес.

Навчання здійснюється за новими навчальними програмами, на сучасній матеріальній базі, з відповідним технічним обладнанням. Закладені різних конструкцій плодові насадження, колекційні ділянки овочевих, лікарських і рідкісних декоративних рослин, споруди закритого ґрунту. Створені наукові лабораторії з розсадництва, плодівництва, овочівництва закритого ґрунту, грибівництва, агроекології. Навчальною базою також є філії кафедр на виробництві та природоохоронних установах.

Факультет підтримує зв’язки із зарубіжними навчальними закладами: Познанською, Варшавською, Люблінською рільничими академіями. Невід’ємною складовою підготовки фахівців є практика студентів за кордоном у спеціалізованих фермерських господарствах Німеччини, Франції, Польщі, Данії, Фінляндії.

Кращі студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин отримують іменні стипендії, нагороджуються грошовими преміями, екскурсійними поїздками до історичних місць України.

Останні новини

Всі новини