+38 (04744) 3-07-32
Меню
Остання редакція: 19 квітня 2016

Студентське дозвілля

Талановита молодь у виші має добрі перспективи для свого духовного та фізичного розвитку: функціонують бібліотека, Центр культури і виховання, діють різноманітні спортивні секції, рада студентського самоврядування.

На базі Центру культури і виховання функціонує 9 творчих колективів, (5 з них удостоєні почесного звання «народний»), створені всі умови для розвитку мистецьких здібностей з хореографії, етнічного, народного та сучасного співу, інструментальної музики, театрального мистецтва та КВН.

                                                        

В університеті склалася давня традиція: разом із фізичним загартуванням майбутніх фахівців готувати спортсменів високого класу. Розвивається дев’ять видів спорту. Традиційно студенти на базі спортивного комплексу займаються легкою та важкою атлетикою, футболом, баскетболом, волейболом, дзюдо, настільним тенісом, гирьовим спортом.

                                                  

Координатором студентського життя університету є рада студентського самоврядування, колектив якої розробляє і втілює в життя виховні заходи: конкурси "Кращий студент року", "Міс і Містер університету", "Богатирські забави", літературні конкурси, акції "Засвіти свічку", "Дзвони Чорнобиля", "Скажімо спасибі!". Для студентів університету організовуються тематичні вечори дозвілля, зокрема, з нагоди святкування Дня студента, Дня Святого Валентина, 8 Березня, регулярно проводяться міжвузівські конференції, круглі столи, тренінги.

                                        

Традиційно організовуються поїздки до (визначних міст та історично-культурних пам’яток України) Карпат, Львова, смт. Почаєва, м. Кам'янець-Подільський, м. Одеса, м. Київ, м. Вінниця та інших.

                      

Незамінним помічником у виховному процесі являється наукова бібліотека університету. В ній зберігається 230 тисяч томів спеціальної та художньої літератури. Окрім того бібілотека оснащена комп’ютерами та підключена до безпровідної мережі Internet.

Університет гарантує студентам насичене культурне життя. Саме в Уманському НУС молоді люди стають зрілими, сформованими особистостями, успішно розвиваючи під час навчання свої мистецькі та спортивні здібності, активно подорожуючи та беручи участь у студентському самоврядуванні.

Останні новини

Всі новини