+38 (04744) 3-07-32
Меню

Студентське містечко

Студентське містечко Уманського національного університету садівництва – це зручний житлово-побутовий комплекс для студентів, студентських сімей, аспірантів та слухачів підготовчого відділення нашого університету.  В студентському містечку Уманського НУС є всі умови для комфортного проживання, успішного навчання, веселого відпочинку та активного творчого дозвілля.

Щорічно наші гуртожитки відчиняють двері  для ново вступників університету. Серед них студенти з усіх куточків України, а також інших країн. Студентське містечко складається з 6 гуртожитків близько розташованих до навчальних корпусів (5-7 хвилин ходьби).

На території студентського містечка функціонують готель, студентська їдальня, кафе "Студентське" та 4 кафетерії у навчальних корпусах (№1, №4, кафедрі маркетингу та економіки, бібліотеці), відкритий стадіон, тенісний корт, критий легкоатлетичний спортмайданчик, спортзал, тренажерні зали, 2 продуктових магазини, інтернет-клуб, відділення Укрпошти №5 та Приватбанку, 2 перукарні, майстерні з ремонту одягу та взуття, 4 автомобільні стоянки.

Останні новини

Всі новини