+38 (04744) 3-07-32
Меню
Остання редакція: 19 квітня 2016

Закордонне стажування

Міжнародна діяльність Уманського НУС спрямована на підвищення академічної мобільності студентів та науковців університету. На сьогодні угоди про співпрацю підписано із зарубіжними партнерами з 20 країн світу, що дозволяє реалізувати спільні освітні програми, програми обміну та стажування. Зокрема, ділові відносини підтримуються з університетами Польщі, США, Канади, Франції, Данії, Швейцарії, Швеції, Чехії, Китаю, Узбекистану, Білорусії, Австралії. Це, в свою чергу, дає змогу студентам та викладачам щорічно брати участь у міжнародних молодіжних тренінгах, семінарах, студентських конференціях, конкурсах на отримання стипендії на навчання в магістратурі чи аспірантурі, грантів на дослідження тощо.

                                       

Закінчивши бакалаврат, студенти мають можливість продовжити навчання в магістратурі в договірних філіалах університету – провідних навчальних закладах Європи. Таким чином, існує практика подвійного диплома, тобто студент має реальну нагоду отримати диплом державного та європейського зразка.

В університеті садівництва студенти не лише навчаються за європейськими стандартами освіти, а й за бажанням проходять стажування та практичну підготовку в господарствах та на підприємствах країн-партнерів. в університеті до послуг студентів декілька програм агростажування та стажування для студентів напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм». Учасники програм мають можливість підвищити свій професійний рівень, вивчити практичну сторону організації аргобізнесу, подорожуючи країною, познайомитись з її культурою.

                                       

Деталі агростажування:

  • місце стажування – тваринницькі та рослинницькі ферми;
  • виробнича стипендія – 1400 євро на місяць (перші 6 місяців), 1630 євро (наступні 12 місяців);
  • житлом забезпечує фермер, оплачує стажер. Віртість житла – від 150 євро на місяць;
  • робочий тиждень – 38 годин, в тому числі зайнятість у вихідні дні.

Студенти напрямів підготовки «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм». Мають можливість пройти стажування у найбільш авторитетних ресторанах Іспанії (відзначених нагородою «Мішлен») та 4-5-тизіркових готелях. Стажування триває 3-6 місяців.

Останні новини

Всі новини