+38 (04744) 3-07-32
Меню

ЗНО-консультант

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти. Його головна мета – відтворення умов та технології проведення ЗНО для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб.

Реєстрація учасників пробного ЗНО у 2020 році, триватиме з 3 січня до 24 січня. Здійснюється тільки в он-лайн режимі. Для реєстрації абітурієнту необхідно:

  1. На сайті РЦОЯО зайти на сторінку реєстрації на пробне ЗНО;
  2. Заповнити форму заяви;
  3. Роздрукувати та зберегти заяву на пробне ЗНО і зразок квитанції для оплати проходження тестування;
  4. Протягом 7 календарних днів здійснити оплату в банківських установах;
  5. Роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного оцінювання.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться на платній основі. Його вартість з одного предмета становить 150,00 гривень.

Кожен учасник може скласти тести максимум з двох предметів:

  • 21 березня – з української мови та літератури,
  • 28 березня – з таких предметів, як: історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, російська та французька мови.

Зверніть увагу, що учасником пробного зовнішнього незалежного оцінювання зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату, адже допуск до пункту тестування відбуватиметься лише при наявності квитанції про сплату вартості послуг, запрошення (реєстраційної картки) та паспорта або свідоцтва про народження.

Детально ознайомитись з порядком реєстрації учасників можна тут.

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного оцінювання буде видано тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів. Для визначення результату за шкалою 100-200 балів необхідно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».

Усім абітурієнтам наполегливо рекомендуємо, передусім, взяти участь у пробному ЗНО-2020, щоб на практиці дізнатися про особливості процедури проведення незалежного тестування, психологічно підготуватися до його проходження, зорієнтуватися в різних формах завдань, розрахувати час на їх виконання. Врешті-решт, пробне тестування дає можливість перевірити власні знання з того чи іншого предмету та ретельніше підготуватись до основної сесії.

 

 

Останні новини

Всі новини