Остання редакція: 16 березня 2020

Єдиний вступний іспит у магістратуру: порядок реєстрації

У 2020 році відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України вступники у магістратуру практично всіх спеціальностей складатимуть єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО.

В межах освітніх пропозицій Уманського національного університету садівництва дана норма Умов прийому не стосується спеціальностей галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство», а саме:

• спеціальності 201 «Агрономія»,
  • спеціальності 202 «Захист і карантин рослин»,
  • спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство»,
  • спеціальності 208 «Агроінженерія»,
  • спеціальності 205 «Лісове господарство»,
  • спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».

Особи, які бажають вступити до магістратури університету садівництва  за іншими спеціальностями, повинні надати в приймальну комісію для проведення конкурсного відбору результати ЄВІ з іноземної мови. Вступник має можливість скласти одну із мов за власним вибором: англійську, німецьку, французьку або іспанську.

Шановні вступники, зверніть увагу! В поточному році реєстрація для проходження єдиного вступного іспиту триватиме з 6 травня до 3 червня 2020 року. Реєстрація здійснюється виключно в приймальній комісії одного з закладів вищої освіти, до яких абітурієнт планує подавати документи для вступу за освітнім ступенем «Магістр».

Дана реєстрація є обов’язковою умовою для складання ЄВІ. І передбачає здійснення двох кроків:

1. Першим кроком – створення запиту на формування екзаменаційного листка до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО).
  2. Другий крок – формування екзаменаційного листка та здійснюються за допомогою спеціального сервісу, розміщеного на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Для реєстрації на ЄВІ вступник повинен пред’явити наступні документи:

• документ, що посвідчує особу;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків вступника (за наявності);
  • дані документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) або код здобувача освіти в Єдиній державній електронній базі з питань освіти для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань, або дані довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома в рік вступу, виданої за місцем навчання, для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань та персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної електронної бази з питань освіти;
  • фотокартка для документів (чорно-біла або кольорова) розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.

Під час створення екзаменаційного листка представник приймальної комісії вносить інформацію, що стосується вступника:

• прізвище, ім’я, по батькові (за наявності);
  • число, місяць і рік народження;
  • тип, серія (за наявності) та номер документа, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація;
  • дані документа про здобутий ступінь вищої освіти або дані довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома;
  • номер(и) контактного(их) телефону(ів);
  • іноземна мова, з якої вступник бажає складати єдиний вступний іспит (англійська мова або німецька мова, або французька мова, або іспанська мова);
  • інформація про блоки єдиного фахового вступного випробування, які вступник бажає скласти, якщо вступник бажає взяти участь одночасно й у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право» та/або «Міжнародне право»;
  • інформація про необхідність створення особливих умов (код умови) та номер і дата медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за № 1707/29837 (для осіб з особливими освітніми потребами);
  • інформація про населений пункт, у якому (або у передмісті якого) вступник бажає скласти вступні випробування.

Вступник повинен перевірити достовірність вказаної інформації в реєстраційній картці і підтвердити її своїм підписом, після цього представник приймальної комісії формує та роздруковує для вступника екзаменаційний листок.

В екзаменаційному листку в спеціально відведених місцях:

• наклеюється фотокартка для документів (чорно-біла або кольорова) розміром 3х4 із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • проставляється печатка закладу вищої освіти (приймальної комісії);
  • зазначаються прізвище та ініціали, ставиться підпис особи, яка здійснила формування екзаменаційного листка.

Вступник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.

Для кожного вступника, який отримав екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому. В разі втрати, звернувшись у приймальну комісію, можна отримати його дублікат.

Нагадуємо, що основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземних мов буде проведена 01 липня 2020 року.