Остання редакція: 20 жовтня 2017

"Знайомство абітурієнтів з університетом"

Знайомство абітурієнтів з університетом

У рамках проведення заходів з профорієнтаційної роботи, доценти Розборська Л.В., Карнаух О.Б. 20 жовтня 2017 року запросили учнів 11 класів смт. Крижопіль в Уманський НУС з метою кращої обізнаності абітурієнтів, оскільки профорієнтаційна робота школярів старших класів є важливим і потрібним заходом у виборі пріорітетності майбутньої професії.

Абітурієнтам надали можливість детальніше ознайомитися з факультетами, напрямами підготовки і спеціальностями Уманського НУС.

Була проведена змістовна екскурсія по університету. Абітурієнти ознайомились із історією нашого ВИШу відвідавши музей. Цікавою і захоплюючою була розповідь, яку надали працівники нашої бібліотеки. Школярі із зацікавленістю  слухали про історію та сьогодення нашого університету. Після ознайомлення із студентським містечком учні пішли насолоджуватись краєвидами парку «Софіївка» та фонтанами «Перлина кохання».

Доцент кафедри мікробіології,  біохімії і фізіології рослин

Лариса Розборська