+38 (04744) 3-07-32
Меню
Остання редакція: 30 березня 2020

Пробне ЗНО-2020 вдруге відтерміновано

Попередньо планувалось, що пробне ЗНО-2020 відбудеться в кінці березня. Проте в затверджений графік проведення цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання втрупились непередбачувані обставини – всеукраїнський карантин. У зв’язку з впровадженням останнього пробне ЗНО було перенесено на початок квітня. Згодом карантинні заходи продовжили до 24 квітня, тому дати пробного тестування знову відтерміновано.

Після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть у традиційному форматі пройти пробне ЗНО. Планується, що проведуть його в кінці травня або на початку червня. Про це повідомила т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайн-конференції 26 березня.

Окрім того, Міністерство освіти та науки України спільно з УЦОЯО розробляє своєрідний дистанційний формат проведення пробного оцінювання, а саме інформаційні матеріали з елементами відео. Їх основне завдання – ознайомлення випускників з процедурою проведення основної сесії ЗНО-2020. Кожен бажаючий зможе дистанційно поспостерігати за процедурою проведення пробного оцінювання і виконати тестові завдання з обраного предмета.

Ці матеріали стануть доступними вже 15 квітня. Учасники онлайн-пробного ЗНО, крім всіх належних інформаційних матеріалів, отримають і необхідні інструкції щодо його проходження. Також вони отримають онлайн- тестовий зошит, тому матимуть нагоду потренуватись у вирішенні завдань зовнішнього незалежного оцінювання.

Шановні абітурієнти, зверніть увагу, що усім, хто свого часу зареєструвався на пробне ЗНО-2020 і оплатив його проходження, буде надано можливість скласти його очно. Дати проведення пробного ЗНО залежать від терміну карантину. Найближчим часом усі відповідні матеріали будуть розміщені в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО-2020 на сайті відповідного регіонального центру оцінювання. Тому слідкуйте за своїм особистим кабінетом. 

Тетяна Кравченко, фахівець підготовчого відділення