Остання редакція: 04 вересня 2017

Профорієнтаційна робота Уманського НУС у школах області

З метою профорієнтаційного спрямування цьогорічних випускників шкіл Черкаської області 17 березня 2017 старший викладач кафедри процесів, машин та обладнання АПВ Іван Лісовий та викладач кафедри лісового господарства Олена Марно-Куца відвідали загальноосвітні школи Катеринопільського району Черкаської області.

Під час зустрічі з учнями 11 класів представники Уманського НУС надали інформацію про можливість взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді Уманського НУС для професійної спрямованості випускників та переваги її під час вступу до Уманського національного університету садівництва. Окрім того, учням було надано інформаційні буклети з переліком спеціальностей та необхідними для них предметами у сертифікаті ЗНО, ознайомлено з умовами вступу до Уманського НУС та перевагами навчання у нашому університеті.

Іван Лісовий,

cт. викладач кафедри ПМОАПВ,