Остання редакція: 11 травня 2021

Реєстрація на ЄВІ для вступу до магістратури в 2021 році

Шановні вступники!

11 травня 2021 року в Уманському національному університеті садівництва розпочалась реєстрація учасників єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) – вступників, які бажають вступати до магістратури за спеціальностями:

• 051 «Економіка»
  • 071 «Облік і оподаткування»
  • 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
  • 073 «Менеджмент»
  • 075 «Маркетинг»
  • 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
  • 101 «Екологія»
  • 181 «Харчові технології»
  • 183 «Технології захисту навколишнього середовища»
  • 193 «Геодезія та землеустрій»
  • 201 «Агрономія»
  • 202 «Захист і карантин рослин»
  • 203 «Садівництво та виноградарство»
  • 205 «Лісове господарство»
  • 206 «Садово-паркове господарство»
  • 208 «Агроінженерія»
  • 241 «Готельно-ресторанна справа»
  • 242 «Туризм»

Реєстрація триватиме до 3 червня.

Для успішної реєстрації необхідно сформувати і надіслати на електронну адресу приймальної комісії університету vstupudau@gmail.com пакет сканкопії або фотокопії наступних документів:

• заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (зразок додаємо нижче);
  • документ, що посвідчує особу – паспорт (якщо паспорт старого зразка, то  копії 1, 2 сторінки та прописка; якщо нового зразка, то копію обох сторін ID-паспорта та витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання);
  • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків) – ідентифікаційний код;
  • довідка, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
  • диплом і додаток до нього, на базі якого планується вступ (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • фотокартка для документів розміром 3х4 см (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

У темі листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові, спеціальність, освітню програму.

В тексті листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Приймальна комісія Уманського НУС перевіряє наявність документів необхідних для реєстрації та надає відповідь про отримання документів на електронну адресу, вказану в листі.

У разі успішної реєстрації учаснику надсилають сканкопію екзаменаційного листа для перевірки правильності внесення усіх даних. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, обов’язково зверніться до приймальної комісії.

Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії.

Вступник також має можливість зареєструватися для участі в ЄВІ безпосередньо в приймальній комісії Уманського НУС.

Контакти приймальної комісії

(04744) 3-07-32