+38 (04744) 3-07-32
Меню
Остання редакція: 29 червня 2019

Розпочато набір слухачів на підготовчі курси до ЗНО-2020

Вирішальним моментом у житті сучасного абітурієнта є зовнішнє незалежне оцінювання. Як показує практика, від його результату безпосередньо залежить можливість здобути вищу освіту за кошти державного бюджету чи взагалі стати студентом. Надзвичайно важливо, щоб підготовка до ЗНО була ефективною й успішною. Уманський національний університет садівництва, розуміючи це, прагне створити максимально сприятливі умови для абітурієнтів з метою виховання професіоналів своєї справи. Тому з 2008 року в його структурі функціонують підготовчі курси до ЗНО.

Уманський НУС запрошує на курси підготовки до ЗНО-2020 випускників загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних навчальних закладів і вищих закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації, які виявили бажання вступати на основі повної загальної середньої освіти.

Поглиблена програма вивчення загальноосвітніх дисциплін та багаторічна співпраця з Українським центром оцінювання якості освіти допоможе Вам скористатись можливістю якісно підготуватись на підготовчих курсах до ЗНО-2020 і, як результат, стати студентом. У цьому Вам з радістю допоможуть висококваліфіковані викладачі нашого університету. Упродовж 8 місяців Ви надолужите пропущене, набудете нових знань і з легкістю складете ЗНО з української мови та літератури, математики, історії України, біології та географії.