+38 (04744) 3-07-32
Меню
Остання редакція: 21 листопада 2019

Уманський національний університет садівництва – твій університет!

Уманський національний університет садівництва – провідний науковий та навчальний заклад України з 175-річною історією свого існування. Університет є відомим багатопрофільним вищим навчальним закладом IV рівня акредитації з багатими освітніми традиціями, унікальною історією та прагненням до підкорення нових вершин. Бажання бути одним із кращих вищих аграрних навчальних закладів країни підтверджується фактом – університет стабільно входить у 200 найкращих ВНЗ України по рейтингу ЮНЕСКО «ТОП-200 Україна». Це відомий навчальний заклад центральної України, який готує кадри для всіх галузей економіки та аграрного виробництва.

Орієнтуючись на європейські стандарти освіти, університет має у своєму складі розширену систему структурних підрозділів, які у своїй сукупності утворюють регіональний університетськийцентр:

  • сім відокремлених структурних підрозділів: Агротехнічний коледж, Ананьївський аграрно-економічний коледж, Городищенський коледж, Тальнівський будівельно-економічний коледж, Тальянківський агротехнічний коледж, Чигиринський економіко-правовий коледж, Шевченківський коледж;
  • шість факультетів: агрономії; плодоовочівництва, екології та захисту рослин; економіки і підприємництва; менеджменту; інженерно-технологічний;лісового і садово-паркового господарства;
  • НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва»;
  • Навчально-виробничий комплекс.

Нині навчання в університеті здійснюється за освітніми рівнями «Молодший бакалавр», «Бакалавр» та «Магістр», а навчальний процес на 29 кафедрах забезпечують 338 науково-педагогічних працівників, серед яких 34 доктори наук, 32 професори, 234 кандидати наук, доценти.

Діяльність університету спрямована на підвищення рівня підготовки фахівців, поглиблення наукових досліджень, надання практичної допомоги аграрному виробництву.

Уманський національний університет садівництва невпинно дбає про забезпечення комфортного навчання та проживання студентів відповідно до сучасних вимог молоді, враховуючи їх побажання та потреби.

Досить зручним та безпечним є розміщення студмістечка університету, при в’їзді на територію якого цілодобово діє пропускна система. Інфраструктура студмістечка оптимальна. Поряд із навчальними корпусами розташовано шість гуртожитків, що забезпечують стовідсоткове поселення студентів, навчально-культурний центр, метеорологічна станція, інформаційно-обчислювальний центр, наукова бібліотека з фондом понад 260 тисячі примірників, 22 науково-дослідних і проблемних лабораторій, навчально-науково-виробничий відділ, спортивний комплекс, їдальні, медпункт, магазини й кафе та зручні автопарковки. Тому студентське містечко Уманського національного університету садівництва – це зручний житлово-побутовий комплекс для студентів, студентських сімей, аспірантів та слухачів підготовчого відділення нашого університету, це своєрідне містечко на території м. Умань. Тут є всі умови для комфортного проживання, успішного навчання, веселого відпочинку та активного творчого дозвілля.

Важливим вектором роботи Уманського національного університету садівництва є міжнародна діяльність. Велика увага приділяється підвищенню академічної мобільності студентів та науковців університету. На сьогодні угоди про співпрацю підписано із зарубіжними партнерами з 20 країн світу, що дозволяє реалізувати спільні освітні програми, програми обміну та стажування. Зокрема, ділові відносини підтримуються з університетами Польщі, США, Канади, Франції, Данії, Швейцарії, Швеції, Чехії, Китаю, Узбекистану, Білорусії, Австралії. Це, в свою чергу, дає змогу студентам та викладачам щорічно брати участь у міжнародних молодіжних тренінгах, семінарах, студентських конференціях, конкурсах на отримання стипендії на навчання в магістратурі чи аспірантурі, грантів на дослідження тощо.

Крім того, щороку студенти проходять виробничі практики у фермерських господарствах за кордоном – у Німеччині, Щвейцарії, США, Канаді, Нідерландах, Фінляндії, Італії, Австралії, Польщі.

Результатом кропіткої праці університетської спільноти є можливість для студентів, навчаючись у магістратурі вузу, паралельно навчатися в партнерському зарубіжному навчальному закладі і отримати диплом європейського зразка.

Талановита молодь у виші має добрі перспективи для свого духовного та фізичного розвитку: функціонують бібліотека та Центр культури і виховання, діють різноманітні спортивні секції та рада студентського самоврядування.

На базі Центру культури і виховання працює15 творчих колективів, (7 з них удостоєні почесного звання «народний»), створені всі умови для розвитку мистецьких здібностей з хореографії, етнічного, народного та сучасного співу, інструментальної музики, театрального мистецтва та КВК. Традиційно студенти на базі спортивного комплексу займаються легкою та важкою атлетикою, футболом, баскетболом, волейболом, дзюдо, настільним тенісом, гирьовим спортом.

Уманський національний університет садівництва справедливо можна назвати студентськоцентричним, адже науково-педагогічні працівники роблять усе від них залежне, щоб молодь отримувала насолоду від навчання та стала професіоналом в обраній професії. Постійно впроваджуються найновіші технології, методи і методики навчання, поповнюється науковий потенціал, покращується матеріально-технічне оснащення університету.

Ставши студентом Уманського національного університету садівництва, ви зробите вірний крок на шляху до успішного майбутнього та гідної кар’єри. Адже наш університет є гарантом не лише якісної, а й перспективної в усіх аспектах освіти.

 Тетяна Кравченко, фахівець підготовчого відділення