Остання редакція: 31 жовтня 2019

Ярмарок вакансій - 2019

Уманський національний університет садівництва запрошує роботодавців і студентів взяти участь у «Ярмарку вакансій – 2019», який відбудеться 6 листопада 2019 року о 11:30 год. в корпусі №4 на території навчального закладу за адресою: 20305, Черкаська обл., м. Умань, вул. Інститутська, 1.

Під час ярмарку роботодавці отримують можливість ознайомити студентів і випускників Уманського НУС з діяльністю своєї компанії, розповісти про наявні вакансії, надати інформацію про програми з стажування та працевлаштування. Студенти ж отримують безцінний досвід спілкування з керівниками та менеджерами відділів кадрів, а також можливість залишити своє резюме та заповнити анкету.

«Ярмарок вакансій – 2019» – це відмінний майданчик для комунікацій «роботодавець-студент», завдяки якому роботодавець отримує можливість зустрітись зі своїми цільовими кандидатами і найти серед них свого талановитого працівника, а студент має можливість розпочати будівництво своєї кар’єри.