Остання редакція: 04 вересня 2017

Зарахування слухачів підготовчого відділення

Вітаємо слухачів підготовчого відділення із зарахуванням до Уманського НУС!

31 серпня 2017 року відбулось зарахування слухачів до підготовчого відділення Уманського національного університету садівництва.

Навчання на підготовчому відділенні - це гарна можливість покращити свої знання та перша сходинка на шляху до вступу на обрану спеціальність у вищий навчальний заклад. Отож, вітаємо всіх слухачів із зарахуванням до підготовчого відділення Уманського НУС!

У підготовчому відділенні працюють висококваліфіковані викладачі, які надають достатній рівень знань для успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання та розвитку особистості. Слухачі, які успішно виконали навчальний план, отримують документ, що засвідчує право на пільги при вступі до нашого університету – за результатами підсумкової атестації до їхнього конкурсного балу нараховуються додаткові бали.

Бажаємо всім слухачам гарного і успішного навчального року!

Зазначимо, що ще триває набір слухачів підготовчого відділення! Ви можете звертатися в Уманський НУС за адресою:

м. Умань, вул. Інститутська 1, корпус № 4 каб. 171

Телефон: (04744) 3-21-70; (067) 700-65-05