Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» Уманського національного університету садівництва

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!

Приймальна комісія Уманського національного університету садівництва інформує, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 271 від 01.03.2021 р. «Про затвердження Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення» на базі Уманського національного університету садівництва працюють освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна».

Освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» в 2022 році працюють за таким графіком:

понеділок – п’ятниця – з 8:30 до 13:30,

субота –неділя – вихідний.

Відповідальні особи за роботу освітнього центру:

- відповідальний секретар Приймальної комісії Ролінський Олександр Володимирович;

- помічник ректора – Сержук Олександр Петрович.

Тел.: Тел.: (04744)  3-07-32;

+3 8-(067)-47-78-085. (telegram, viber