+38 (04744) 3-07-32
Меню

Зарахування

Фінальним етапом вступної кампанії є зарахування вступників в число студентів Уманського НУС. Вступники, які виконали умови до зарахування включаються до наказу на зарахування. 
 
Бажаєте приєднатися до дружньої родини нашого університету?   Зробіть це в 7 кроків:

   Крок 1. Обрати майбутню спеціальність.
Потрібно врахувати не тільки власні бажання і можливості, але й потреби сучасного ринку праці. 
   Крок 2.  Ознайомитись з правилами прийому на навчання до Уманського НУС.
Найголовніше, на що потрібно звернути увагу — це перелік конкурсних предметів (сертифікатів ЗНО),  необхідних для вступу на бажану спеціальність (спеціальності). 
  Крок 3. Зареєструватись для складання зовнішнього незалежного оцінювання. 
Реєструючись переконайтесь, що обрали правильні предмети (їх має бути не більше чотирьох). 
  Крок 4. Подати  заяву для вступу! 
Потрібно  зареєструватись на інтернет-сайті за електронною  адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua  або звернутись до Консультаційного центру при приймальній комісії Уманського НУС, де Вам в цьому допоможуть.
  Крок  5. Слідкувати за своїм місце в рейтингу. 
Для зручності скористайтесь інформаційною системою  «Конкурс». 
  Крок 6.   Знайди своє прізвище в списках рекомендованих до зарахування. 
Ваше прізвище в списках рекомендованих,  вчасно подайте  до приймальної комісії оригінали документів, щоб не  втратити можливість здобути якісну освіту. 
  Крок 7.  Вітаємо Ви студент Уманського НУС!

Останні новини

Особливості вступної кампанії для здобуття ступеня бакалавра у 2024 роціЧитати повністю

Особливості вступної кампанії для здобуття ступеня бакалавра у 2024 році

У 2024 році вступна кампанія для здобуття ступеня бакалавра в Уманському національному університеті садівництва розпочалась 1 липня реєстрацією електронних кабінетів і завершиться зарахуванням вступників до закладів вищої освіти.

Читати повністю

Розрахунок конкурсного балаЧитати повністю

Розрахунок конкурсного бала

Конкурсний бал при вступі — це комплексна оцінка, у якій враховані не тільки бали НМТ / ЗНО абітурієнта, але й інші показники. Конкурсний бал 2024 обчислюється за формулою залежно від того, які вступні випробування складав вступник та в якому році, а також від обраної спеціальності та регіону, де розташовано університет.

Читати повністю

Запрошуємо вступників у магістратуру до Уманського національного університету садівництва реєструватись на співбесіди та фахові іспитиЧитати повністю

Запрошуємо вступників у магістратуру до Уманського національного університету садівництва реєструватись на співбесіди та фахові іспити

1 липня в Уманському національному університеті садівництва розпочалась реєстрація заяв вступників у магістратуру на участь у співбесіді замість єдиного вступного іспиту та фаховому іспиті замість єдиного фахового вступного випробування для осіб які мають пільги на вступ та відповідно можуть скористатися спеціальними умовами вступу у вищі навчальні заклади. А також вступникам до магістратури які планують вступати на спеціальності, де НЕ передбачено ЄФВВ, необхідно зареєструватись для складання фахового іспиту в університеті.

Читати повністю

Пільги при вступі до Уманського національного університету садівництва: як не пропустити головне?Читати повністю

Пільги при вступі до Уманського національного університету садівництва: як не пропустити головне?

У 2024 році пільгові категорії вступників до вищих навчальних закладів можуть користуватися спеціальними умовами які сформовано у двох категоріях: - спеціальні умови участі у конкурсному відборі, що включають право вступу без НМТ на основі співбесіди або фахового іспиту; - спеціальні умови зарахування на навчання на бюджет, такі як вступ за квотою-1 та -2, переведення на вакантні бюджетні місця.

Читати повністю

Всі новини